Skontaktuj się z nami

F.P.H. “PROGRESJA” T.W.R.
WALENTYNOWICZ SP.J.

  • Ignatki 40/5 16-001 Kleosin (POLSKA)
  • +48 85 868 31 11
  • biuro@rattanart.pl
Dział handlowy Polska

Magdalena Szatyłowicz

  • +48 797 370 242
  • m.szatylowicz@rattanart.pl

Waldemar Niczyporuk

  • +48 502 254 678
  • wn@rattanart.pl
DZIAŁ HANDLOWY ZAGRANICA – EXPORT DEPARTMENT

Piotr Hungendorfer

  • +48 505 324 728
  • piotrh@rattanart.pl

Jacek Olchowik

  • +48 505 324 693
  • j.olchowik@rattanart.pl

Piotr Owsiejczuk

  • +48 505 324 668
  • p.owsiejczuk@progresja.eu

Oleg Beresa

  • +48 508 535 433
  • o.beresa@progresja.eu

Andrej Sluka

  • +48 533 186 326
  • a.sluka@progresja.eu

Agnieszka Zawadzka Niemcy

  • +48 505 324 663
  • a.zawadzka@rattanart.pl
Biuro pracuje poniedziałek – piątek w godzinach 8.00 – 16.00
Sklep z osłonami balkonowymi z mat technorattanowych
Sklep z donicami techno rattanowymi, skrzyniami i elementami małej architektury

Zapraszamy na nasz konkurs “Rattanowe Inspiracje”

Jeżeli masz meble ogrodowe bądź inne produkty naszej firmy koniecznie pochwal się z nami i wyślij do Nas zdjęcie na adres: aranzacje@rattanart.pl.
Najciekawsze prace nagrodzimy donicą.

Co musisz zrobić:
* polubić naszą stronę na Facebooku
* udostępnić post konkursowy u siebie na Facebooku (publicznie)
* wysłać do nas zdjęcie zgodnie z tematem konkursu na adres aranzacje@rattanart.pl.
* zapoznać się i zaakceptować regulamin

Regulamin konkursu dostępny będzie na Facebooku zakładka Notatki i na naszej stronie przez cały okres trwania konkursu.
Zapraszamy do udziału i czekamy na Wasze zdjęcia.

Konkurs RattanArt