O nas

Progresja – polski producent wyrobów z technorattanu

Ważną część naszej oferty stanowi pełna gama mat technorattanowych, stosowanych jako osłony balkonów i tarasów, a także panele ogrodzeniowe. Pod marką Progresja produkujemy i dostarczamy wysokiej klasy wyroby z technorattanu. Kolekcję wyposażenia ogrodowego uzupełniają donice. Do najchętniej wybieranych produktów z tej ostatniej kategorii należą donice ogrodowe z systemem samonawodnienia – innowacyjne rozwiązanie stworzone przez inżynierów Progresji.

Autorska technologia

Autorska technologia produkcji mat z technorattanu wypracowana została przez naszych inżynierów. Maty technorattanowe są wyplatane w sposób w pełni zautomatyzowany. Następnie paski łączy się i zabezpiecza przed ich rozwarstwieniem. Tak przygotowany materiał można dowolnie przycinać, dopasowując formę do potrzeb konkretnej branży. Pleciony technorattan jest wszechstronny – sprawdza się zarówno w zastosowaniach domowych (od osłon balkonowych po zabudowy tarasów), jak i firmowych (m.in. w ogródkach restauracyjnych). Walory materiału widać najlepiej w realizacjach z naszej galerii.

Spójne, nowoczesne wzornictwo i efektowna gama kolorystyczna sprawiają, że w aranżacji przestrzeni można wykorzystać wiele elementów technorattanowych jednocześnie. Natomiast wysoka wytrzymałość na trudne warunki środowiska pozwala eksponować dekoracje technorattanowe w ogródkach letnich oraz – przez cały rok – na tarasach i w ogrodach. Produkty Progresji są odporne promienie UV, wilgoć i niskie temperatury.

Idealnie dopasowane

Wszechstronne możliwości technorattanu pozwalają nam realizować Państwa pomysły i projekty, także w zakresie produktów tworzonych na zamówienie. Dzięki nieustannie poszerzanej palecie kolorów dopasowujemy wygląd produktu ściśle do charakteru aranżowanej przestrzeni.
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym znajdą Państwo produkty dostępne w stałej sprzedaży. W sprawie indywidualnych zamówień prosimy o Kontakt z biurem.

Dofinansowania

Firma Produkcyjno – Handlowa “PROGRESJA” T.W.R. Walentynowicz Spółka jawna uzyskała wsparcie z Funduszy Europejskich na projekt nr POPW.01.02.00-20-0028/21 pn.: „Internacjonalizacja produktów firmy Progresja na rynku Stanów Zjednoczonych” objęty umową o dofinansowanie nr POPW.01.02.00-20-0028/21-00 z dnia 08.12.2021 r. w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa I Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP.

Celem projektu jest zainicjowanie aktywności gospodarczej na rynku amerykańskim.


Wartość projektu: 736 280,91 zł

Dofinansowanie: 566 865,00 zł