O nas

Progresja – polski producent wyrobów z technorattanu

Ważną część naszej oferty stanowi pełna gama mat technorattanowych, stosowanych jako osłony balkonów i tarasów, a także panele ogrodzeniowe. Pod marką Progresja produkujemy i dostarczamy wysokiej klasy wyroby z technorattanu. Klienci cenią nas za trwałe i eleganckie zestawy wypoczynkowe oraz ekskluzywne meble stołowe. Kolekcję wyposażenia ogrodowego uzupełniają skrzynie na poduszki do mebli ogrodowych, a także donice. Do najchętniej wybieranych produktów z tej ostatniej kategorii należą donice ogrodowe z systemem samonawodnienia – innowacyjne rozwiązanie stworzone przez inżynierów Progresji.

Autorska technologia

Autorska technologia produkcji mat z technorattanu wypracowana została przez naszych inżynierów. Maty technorattanowe są wyplatane w sposób w pełni zautomatyzowany. Następnie paski łączy się i zabezpiecza przed ich rozwarstwieniem. Tak przygotowany materiał można dowolnie przycinać, dopasowując formę do potrzeb konkretnej branży. Pleciony technorattan jest wszechstronny – sprawdza się zarówno w zastosowaniach domowych (od osłon balkonowych po zabudowy tarasów), jak i firmowych (m.in. w ogródkach restauracyjnych). Walory materiału widać najlepiej w realizacjach z naszej galerii.

Spójne, nowoczesne wzornictwo i efektowna gama kolorystyczna sprawiają, że w aranżacji przestrzeni można wykorzystać wiele elementów technorattanowych jednocześnie. Natomiast wysoka wytrzymałość na trudne warunki środowiska pozwala eksponować meble i dekoracje technorattanowe w ogródkach letnich oraz – przez cały rok – na tarasach i w ogrodach. Produkty Progresji są odporne promienie UV, wilgoć i niskie temperatury.

Idealnie dopasowane

Wszechstronne możliwości technorattanu pozwalają nam realizować Państwa pomysły i projekty, także w zakresie produktów tworzonych na zamówienie. Spełniamy indywidualne wymagania dotyczące wymiarów mebli oraz detali ich wykończenia. Dzięki nieustannie poszerzanej palecie kolorów dopasowujemy wygląd produktu ściśle do charakteru aranżowanej przestrzeni.
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym znajdą Państwo produkty dostępne w stałej sprzedaży. W sprawie indywidualnych zamówień prosimy o Kontakt z biurem.