Jesteśmy producentem wyrobów z technorattanu. W ofercie posiadamy zestawy mebli modułowych, które dają możliwość stworzenia ciekawych i funkcjonalnych ustawień. Chcemy nawiązać z Państwem współpracę dotyczącą sprzedaży naszych produktów w Państwa sklepie internetowym bądź stacjonarnym.
Wysoką jakość wykonania i elegancki design uzyskujemy poprzez harmonijne połączenie technorattanu z elementami wykończeniowymi z polerowanego aluminium.

Wypracowaliśmy autorską technologię i receptury pozwalającą zabezpieczyć nasze produkty przed działaniem zabrudzeń, promieniowania słonecznego UV, deszczu, śniegu i niskich temperatur, przez co nasze wyroby mogą przebywać na zewnątrz także w warunkach zimowych.
Idealnym uzupełnieniem naszej oferty szeroka gama : donic , skrzyń ogrodowych, donic z systemem nawodnienia, osłon balkonowych – tarasowych, paneli ogrodzeniowych, itp. , wykonanych w tym samym wzornictwie.

Stale poszerzamy paletę kolorów dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc realizować państwa pomysły i projekty. Proponujemy również wyroby na miarę – możemy spełnić indywidualne wymagania dotyczące rozmiarów i detali wykończenia.