O nas

Progresja – polski producent wyrobów z technorattanu

Pod marką Progresja produkujemy i dostarczamy wysokiej klasy wyroby z technorattanu. Klienci cenią nas za trwałe i eleganckie zestawy wypoczynkowe oraz ekskluzywne meble stołowe. Kolekcję wyposażenia ogrodowego uzupełniają skrzynie na poduszki do mebli ogrodowych, a także donice. Do najchętniej wybieranych produktów z tej ostatniej kategorii należą donice ogrodowe z systemem samonawodnienia – innowacyjne rozwiązanie stworzone przez inżynierów Progresji. Ważną część naszej oferty stanowi pełna gama mat technorattanowych, stosowanych jako osłony balkonów i tarasów, a także panele ogrodzeniowe.

Autorska technologia

Autorska technologia produkcji mat z technorattanu wypracowana została przez naszych inżynierów. Maty technorattanowe są wyplatane w sposób w pełni zautomatyzowany. Następnie paski łączy się i zabezpiecza przed ich rozwarstwieniem. Tak przygotowany materiał można dowolnie przycinać, dopasowując formę do potrzeb konkretnej branży. Pleciony technorattan jest wszechstronny – sprawdza się zarówno w zastosowaniach domowych (od osłon balkonowych po zabudowy tarasów), jak i firmowych (m.in. w ogródkach restauracyjnych). Walory materiału widać najlepiej w realizacjach z naszej galerii.

Spójne, nowoczesne wzornictwo i efektowna gama kolorystyczna sprawiają, że w aranżacji przestrzeni można wykorzystać wiele elementów technorattanowych jednocześnie. Natomiast wysoka wytrzymałość na trudne warunki środowiska pozwala eksponować meble i dekoracje technorattanowe w ogródkach letnich oraz – przez cały rok – na tarasach i w ogrodach. Produkty Progresji są odporne promienie UV, wilgoć i niskie temperatury.

Idealnie dopasowane

Wszechstronne możliwości technorattanu pozwalają nam realizować Państwa pomysły i projekty, także w zakresie produktów tworzonych na zamówienie. Spełniamy indywidualne wymagania dotyczące wymiarów mebli oraz detali ich wykończenia. Dzięki nieustannie poszerzanej palecie kolorów dopasowujemy wygląd produktu ściśle do charakteru aranżowanej przestrzeni.
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym znajdą Państwo produkty dostępne w stałej sprzedaży. W sprawie indywidualnych zamówień prosimy o Kontakt z biurem.

Zapraszamy na nasz konkurs “Rattanowe Inspiracje”

Jeżeli masz meble ogrodowe bądź inne produkty naszej firmy koniecznie pochwal się z nami i wyślij do Nas zdjęcie na adres: aranzacje@rattanart.pl.
Najciekawsze prace nagrodzimy donicą.

Co musisz zrobić:
* polubić naszą stronę na Facebooku
* udostępnić post konkursowy u siebie na Facebooku (publicznie)
* wysłać do nas zdjęcie zgodnie z tematem konkursu na adres aranzacje@rattanart.pl.
* zapoznać się i zaakceptować regulamin

Regulamin konkursu dostępny będzie na Facebooku zakładka Notatki i na naszej stronie przez cały okres trwania konkursu.
Zapraszamy do udziału i czekamy na Wasze zdjęcia.

Konkurs RattanArt